Projekt Marki

Zaprojektuj z nami identyfikację wizualną dla Twojej firmy. Wyróżnij się na tle konkurencji.

Identyfikacja wizualna - Brand

Chcesz, by Twój wizerunek był spójny i profesjonalny? Przygotujemy pełen branding Twojej marki, księgę znaku i cały key visual. Z nami dobierzesz odpowiednie fonty i kolory wspierające identyfikację.

bulb
arrows
arrows

Brand pack

Wizytówki? Papier firmowy? Ulotki? Banery? Z naszym zespołem przygotujesz dla Siebie kompleksowy pakiet gadżetów firmowych, dostosowany do Twojej identyfikacji wizualnej. Identyfikacja wizualna pomaga zbudować długofalową relację i więź z klientami.

Audyt Ux

Pozyskaj dokument zawierający rekomendację zmian pod kątem: stron produktów, stron kategorii, koszyka (pustego i pełnego), rejestracji, stron ustalania szczegółów dostawy, stron finalizacji zakupu i jego potwierdzenia.

 

rocket

Wyższy poziom dla strategii Twojej marki

Audyt SEO & SEM

Dowiesz się skąd konkurencja pozyskuje siłę w sieci i w jakiej kondycji jest Twoja domena. Czy prowadzą do niej wartościowe linki i czy zbiera odpowiedni ruch z sieci.

Konsultacja

W oparciu o audyt i planowany budżet zdecydujesz jaką strategię SEO wybierasz. Możesz całe SEO & SEM zlecić nam i zająć się rozwojem przedsiębiorstwa lub wydzielić obszary w których potrzebujesz wsparcia.

Strategia SEO

Zdobądź lojalność i zaufanie klienta względem marki. Publikuj wartościowe artykuły. Doprecyzuj frazy, pozyskaj i zatrzymaj klienta.

Projekt Marki

Zaprojektuj z nami identyfikację wizualną dla Twojej firmy. Wyróżnij się na tle konkurencji.

Copywriting

Potrzebujesz właściwych tekstów, które potrafią sprzedać produkt lub usługę? Zainwestuj w treści, które przyniosą zysk. Zamów unikalny i angażujący kontent.

Pozycjonowanie

White SEO czy Black SEO? Wysokie pozycje czy ruch na stronie? SEO to zdobyty klient. Zbuduj z nami dedykowane zaplecze dostosowane do branży.

Kampanie PPC

Docieraj do szerokiego grona lub mocno precyzuj target tworząc z nami kampanie remarketingowe w oparciu o płatne wyniki i reklamę typu display.

Testowanie

Zleć nam testy strony, sklepu lub aplikacji.  Uzyskasz dzięki temu kolejny poziom audytu i upewnisz się co do skuteczności Twojego rozwiązania. Wykonujemy testy manualne i automatyczne, dzięki czemu jakość testów odpowiada aktualnym standardom.

Budujesz nową markę?

Podpowiemy praktyczne rozwiązania...