Pozycjonowanie

White SEO czy Black SEO? Wysokie pozycje czy ruch na stronie? SEO to zdobyty klient. Zbuduj z nami dedykowane zaplecze dostosowane do branży.

Optymalizacja strony

Skuteczne pozycjonowanie zacznij od solidnych fundamentów. Zoptymalizuj  z nami stronę nie tylko pod Google, ale przede wszystkim pod Twojego Klienta. Zastanówmy się zatem wspólnie nad formułą UX i przekonajmy Twój target, że znajduje się we właściwym miejscu.

bulb
arrows
arrows

Budowa zaplecza

Zwiększ siłę i wiarygodność domeny. Jeśli Twoja strona spełnia wszystkie standardy, to czas zbadać Twoją konkurencję i zbudować solidne wielopoziomowe zaplecze.  Dzięki sprawdzonej strategii osiągniesz wysokie pozycje, zwiększysz ruch na stronie i zadbasz o konwersję. 

Frazy ścisłe czy long-tail? A może  konwersja?

To suma tych działań pozwala na stworzenie odpowiedniego lejka sprzedażowego i zdobycie klienta tarczowego. Wiemy jak pozyskać dla Ciebie target, zatrzymać go i związać z Tobą na dłużej.

rocket

Wyższy poziom dla strategii Twojej marki

Audyt SEO & SEM

Dowiesz się skąd konkurencja pozyskuje siłę w sieci i w jakiej kondycji jest Twoja domena. Czy prowadzą do niej wartościowe linki i czy zbiera odpowiedni ruch z sieci.

Konsultacja

W oparciu o audyt i planowany budżet zdecydujesz jaką strategię SEO wybierasz. Możesz całe SEO & SEM zlecić nam i zająć się rozwojem przedsiębiorstwa lub wydzielić obszary w których potrzebujesz wsparcia.

Strategia SEO

Zdobądź lojalność i zaufanie klienta względem marki. Publikuj wartościowe artykuły. Doprecyzuj frazy, pozyskaj i zatrzymaj klienta.

Projekt Marki

Zaprojektuj z nami identyfikację wizualną dla Twojej firmy. Wyróżnij się na tle konkurencji.

Copywriting

Potrzebujesz właściwych tekstów, które potrafią sprzedać produkt lub usługę? Zainwestuj w treści, które przyniosą zysk. Zamów unikalny i angażujący kontent.

Pozycjonowanie

White SEO czy Black SEO? Wysokie pozycje czy ruch na stronie? SEO to zdobyty klient. Zbuduj z nami dedykowane zaplecze dostosowane do branży.

Kampanie PPC

Docieraj do szerokiego grona lub mocno precyzuj target tworząc z nami kampanie remarketingowe w oparciu o płatne wyniki i reklamę typu display.

Testowanie

Zleć nam testy strony, sklepu lub aplikacji.  Uzyskasz dzięki temu kolejny poziom audytu i upewnisz się co do skuteczności Twojego rozwiązania. Wykonujemy testy manualne i automatyczne, dzięki czemu jakość testów odpowiada aktualnym standardom.

Budujesz nową markę?

Podpowiemy praktyczne rozwiązania...