Konsultacja SEO & SEM

W oparciu o audyt i planowany budżet zdecydujesz jaką strategię SEO wybierasz. Możesz całe SEO & SEM zlecić nam i zająć się rozwojem przedsiębiorstwa lub wydzielić obszary w których potrzebujesz wsparcia.

Analiza danych i ich właściwa interpretacja

Na spotkaniu dowiesz się na co należy zwrócić uwagę analizując Twoją konkurencję. Korzystając z wiodących narzędzi SEO pokażemy Tobie potencjalne korzyści z zastosowania sprawdzonych rozwiązań.

bulb
arrows
arrows

Wsparcie dla Twojego projektu

Na tym etapie ustalisz którą część projektu zrealizujesz indywidualnie, a który zakres wydzielisz nam w outsourcing. W oparciu o audyt, zebrane dane, cele i budżet pomożemy dobrać odpowiednią strategią i narzędzia do realizacji projektu.

Dobór strategii w oparciu o audyt

Rekomendujemy łączenie kilku sprawdzonych strategii na frazy kluczowe i long-tail. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększysz świadomość marki i pozyskasz klienta tarczowego.

rocket

Wyższy poziom dla strategii Twojej marki

Audyt SEO & SEM

Dowiesz się skąd konkurencja pozyskuje siłę w sieci i w jakiej kondycji jest Twoja domena. Czy prowadzą do niej wartościowe linki i czy zbiera odpowiedni ruch z sieci.

Konsultacja

W oparciu o audyt i planowany budżet zdecydujesz jaką strategię SEO wybierasz. Możesz całe SEO & SEM zlecić nam i zająć się rozwojem przedsiębiorstwa lub wydzielić obszary w których potrzebujesz wsparcia.

Strategia SEO

Zdobądź lojalność i zaufanie klienta względem marki. Publikuj wartościowe artykuły. Doprecyzuj frazy, pozyskaj i zatrzymaj klienta.

Projekt Marki

Zaprojektuj z nami identyfikację wizualną dla Twojej firmy. Wyróżnij się na tle konkurencji

Copywriting

Potrzebujesz właściwych tekstów, które potrafią sprzedać produkt lub usługę? Zainwestuj w treści, które przyniosą zysk. Zamów unikalny i angażujący kontent.

Pozycjonowanie

White SEO czy Black SEO? Wysokie pozycje czy ruch na stronie? SEO to zdobyty klient. Zbuduj z nami dedykowane zaplecze dostosowane do branży.

Kampanie PPC

Docieraj do szerokiego grona lub mocno precyzuj target tworząc z nami kampanie remarketingowe w oparciu o płatne wyniki i reklamę typu display.

Testowanie

Zleć nam testy strony, sklepu lub aplikacji.  Uzyskasz dzięki temu kolejny poziom audytu i upewnisz się co do skuteczności Twojego rozwiązania. Wykonujemy

Budujesz nową markę?

Podpowiemy praktyczne rozwiązania...