Kampanie PPC

Docieraj do szerokiego grona lub mocno precyzuj target tworząc z nami kampanie remarketingowe w oparciu o płatne wyniki i reklamę typu display.

Audyt Google Ads

Jeśli prowadzisz kampanię Google Ads, potrzebujesz przełamać rutynę w ich tworzeniu, pragniesz zamieszczać chwytliwe treści, to jesteś we właściwym miejscu. Z nami ustalisz budżet odpowiedni dla Twojego rynku i  zoptymalizujesz kampanię dla uzyskania lepszej konwersji przy niższych kosztach. 

bulb
arrows
arrows

Konsultacje Google Ads

Sprawdzimy czy i jak mierzysz dane oraz ocenimy strukturę konta. Zbadamy zastosowane typy kampanii i wskażemy, które z nich będą  odpowiednie dla Twojego rynku.  Sprawdzamy, czy używasz wszystkich możliwych rozszerzeń reklam lub pomożemy je ustawić.

Prowadzenie kampanii Google Ads

Zleć nam prowadzenie konta Google Ads, a dowiesz się, ile kosztuje pozyskiwanie leadów z Twoich reklam. Możesz rozliczać się za kliknięcia (PPC), ilości wyświetleń banerów (CPM), obejrzeń reklam (CPV) lub płacić bezpośrednio za konwersję (CPA).

rocket

Wyższy poziom dla strategii Twojej marki

Audyt SEO & SEM

Dowiesz się skąd konkurencja pozyskuje siłę w sieci i w jakiej kondycji jest Twoja domena. Czy prowadzą do niej wartościowe linki i czy zbiera odpowiedni ruch z sieci.

Konsultacja

W oparciu o audyt i planowany budżet zdecydujesz jaką strategię SEO wybierasz. Możesz całe SEO & SEM zlecić nam i zająć się rozwojem przedsiębiorstwa lub wydzielić obszary w których potrzebujesz wsparcia.

Strategia SEO

Zdobądź lojalność i zaufanie klienta względem marki. Publikuj wartościowe artykuły. Doprecyzuj frazy, pozyskaj i zatrzymaj klienta

Projekt Marki

Zaprojektuj z nami identyfikację wizualną dla Twojej firmy. Wyróżnij się na tle konkurencji.

Copywriting

Potrzebujesz właściwych tekstów, które potrafią sprzedać produkt lub usługę? Zainwestuj w treści, które przyniosą zysk. Zamów unikalny i angażujący kontent.

Pozycjonowanie

White SEO czy Black SEO? Wysokie pozycje czy ruch na stronie? SEO to zdobyty klient. Zbuduj z nami dedykowane zaplecze dostosowane do branży.

Kampanie PPC

Docieraj do szerokiego grona lub mocno precyzuj target tworząc z nami kampanie remarketingowe w oparciu o płatne wyniki i reklamę typu display.

Testowanie

Zleć nam testy strony, sklepu lub aplikacji.  Uzyskasz dzięki temu kolejny poziom audytu i upewnisz się co do skuteczności Twojego rozwiązania. Wykonujemy testy manualne i automatyczne, dzięki czemu jakość testów odpowiada aktualnym standardom.

Budujesz nową markę?

Podpowiemy praktyczne rozwiązania...