Inne usługi marketingowe

Potrzebujesz zaprojektować reklamę? Stworzyć materiał video na stronę lub FB? A może chcesz wydzielić w outsourcing Twoje Streaming Media?

Testowanie stron, portali i aplikacji

Zleć nam testy manualne i automatyczne.  Uzyskasz dzięki temu kolejny poziom audytu dla strony lub aplikacji i upewnisz się co do skuteczności Twojego rozwiązania. Wykonujemy testy manualne i automatyczne, dzięki czemu jakość testów odpowiada aktualnym standardom.

bulb
arrows
arrows

Tworzenie materiałów reklamowych

Tylko od Ciebie zależy zakres naszych działań. Realizujemy kreację materiałów reklamowych od produkcji po montaż. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewniamy spójność reklam z projektem i ich montaż na czas. 

Wydziel w outsourcing Twoje Streaming Media

Pomożemy Tobie w doborze narzędzi i sprzętu. Podpowiemy, które rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Możesz również zlecić nam wykonanie całego streamingu i zająć się tworzeniem programu dla realizowanego eventu.

rocket

Wyższy poziom dla strategii Twojej marki

Audyt SEO & SEM

Dowiesz się skąd konkurencja pozyskuje siłę w sieci i w jakiej kondycji jest Twoja domena. Czy prowadzą do niej wartościowe linki i czy zbiera odpowiedni ruch z sieci.

Konsultacja

W oparciu o audyt i planowany budżet zdecydujesz jaką strategię SEO wybierasz. Możesz całe SEO & SEM zlecić nam i zająć się rozwojem przedsiębiorstwa lub wydzielić obszary w których potrzebujesz wsparcia.

Strategia SEO

Zdobądź lojalność i zaufanie klienta względem marki. Publikuj wartościowe artykuły. Doprecyzuj frazy, pozyskaj i zatrzymaj klienta.

Projekt Marki

Zaprojektuj z nami identyfikację wizualną dla Twojej firmy. Wyróżnij się na tle konkurencji.

Copywriting

Potrzebujesz właściwych tekstów, które potrafią sprzedać produkt lub usługę? Zainwestuj w treści, które przyniosą zysk. Zamów unikalny i angażujący kontent.

Pozycjonowanie

White SEO czy Black SEO? Wysokie pozycje czy ruch na stronie? SEO to zdobyty klient. Zbuduj z nami dedykowane zaplecze dostosowane do branży.

Kampanie PPC

Docieraj do szerokiego grona lub mocno precyzuj target tworząc z nami kampanie remarketingowe w oparciu o płatne wyniki i reklamę typu display.

Testowanie

Zleć nam testy strony, sklepu lub aplikacji.  Uzyskasz dzięki temu kolejny poziom audytu i upewnisz się co do skuteczności Twojego rozwiązania. Wykonujemy testy manualne i automatyczne, dzięki czemu jakość testów odpowiada aktualnym standardom.

Budujesz nową markę?

Podpowiemy praktyczne rozwiązania...