Copywriting

Potrzebujesz właściwych tekstów, które potrafią sprzedać produkt lub usługę? Zainwestuj w treści, które przyniosą zysk. Zamów unikalny i angażujący kontent.

Audyt kontentu

Przeprowadź z nami audyt Twoich dotychczasowych działań kontentowych, który stanie się solidnym fundamentem do późniejszej samodzielnej pracy z treściami na stronie lub punktem wyjścia do dalszej współpracy z naszym działem od kontentu. 

bulb
arrows
arrows

Kontent wewnętrzny 

Stwórz z nami nowe angażujące treści lub zoptymalizuj już te istniejące. Zbadamy Twój target i dobierzemy właściwe tytuły, frazy, tak by teksty pojawiały się wysoko w wyszukiwarce i generowały ruch organiczny. Przeredagujemy teksty, by łatwiej się je czytało.

Kontent zewnętrzny

W oparciu o audyt Twojej konkurencji stworzymy wytyczne dotyczące miejsc publikacji artykułów oraz tematów przyszłych treści. Przekażemy wskazówki, jak możesz dogonić  konkurentów, a następnie być liderem w branży.

rocket

Wyższy poziom dla strategii Twojej marki

Audyt SEO & SEM

Dowiesz się skąd konkurencja pozyskuje siłę w sieci i w jakiej kondycji jest Twoja domena. Czy prowadzą do niej wartościowe linki i czy zbiera odpowiedni ruch z sieci.

Konsultacja

W oparciu o audyt i planowany budżet zdecydujesz jaką strategię SEO wybierasz. Możesz całe SEO & SEM zlecić nam i zająć się rozwojem przedsiębiorstwa lub wydzielić obszary w których potrzebujesz wsparcia.

Strategia SEO

Zdobądź lojalność i zaufanie klienta względem marki. Publikuj wartościowe artykuły. Doprecyzuj frazy, pozyskaj i zatrzymaj klienta.

Projekt Marki

Zaprojektuj z nami identyfikację wizualną dla Twojej firmy. Wyróżnij się na tle konkurencji.

Copywriting

Potrzebujesz właściwych tekstów, które potrafią sprzedać produkt lub usługę? Zainwestuj w treści, które przyniosą zysk. Zamów unikalny i angażujący kontent.

Pozycjonowanie

White SEO czy Black SEO? Wysokie pozycje czy ruch na stronie? SEO to zdobyty klient. Zbuduj z nami dedykowane zaplecze dostosowane do branży.

Kampanie PCC

Docieraj do szerokiego grona lub mocno precyzuj target tworząc z nami kampanie remarketingowe w oparciu o płatne wyniki i reklamę typu display.

Testowanie

Zleć nam testy strony, sklepu lub aplikacji.  Uzyskasz dzięki temu kolejny poziom audytu i upewnisz się co do skuteczności Twojego rozwiązania. Wykonujemy testy manualne i automatyczne, dzięki czemu jakość testów odpowiada aktualnym standardom.

Budujesz nową markę?

Podpowiemy praktyczne rozwiązania...